Jestem TRENEREM Personalnym

KALISTENIKI & STREET WORKOUT'u

Wspólnie zbudujmy Twoją kondycję, siłę oraz upragnioną sylwetkę!

Kalistenika z jezyka greckiego oznacza “piekno i sila”

Początki są trudne. Motywacja to podstawa!

Pomogę Ci przebrnąć przez najtrudniejszy etap! Zmotywuję Cię do konsekwentnej pracy nad swoim ciałem abyśmy wspólnymi siłami mogli osiągnąć Twoje cele!

Trening, który nie wymaga specjalistycznego sprzętu!

Ćwiczenia są oparte w dużej mierze, na wykorzystywaniu własnej masy ciała. Najbardziej znane, to : „pompki”, „brzuszki” , „podciąganie na drążku``.

Zyskaj pewność siebie i radość z życia!

Wspólnym treningiem zwiększymy wydolność Twojego organizmu. Twoje mięśnie staną się silniejsze, sylwetka z czasem zyska zamierzony zarys. Poprawimy Twoje samopoczucie oraz pewność siebie!

Kalistenika jest daleka od rutyny i nudnych ćwiczeń!

Ma do zaoferowania szeroki wachlarz ogólnorozwojowych ćwiczeń, które sprawiają, że Twoja sylwetka rozwijać się będzie w sposób wszechstronny, estetyczny i harmonijny.

Zapraszam każdego!

Chłopak/dziewczyna, kobieta/mężczyzna, młodzież/dorosły, szczupły/krępy, niski/wysoki.

NAJWAŻNIEJSZE CHĘCI I GOTOWOŚĆ NA ZMIANY! RESZTĘ WYPRACUJEMY!

Cena treningu ustalana jest indywidualnie na podstawie wybranego pakietu

Podczas rozmowy omówimy Twoje cele oraz ustalimy najlepszą formę i strategię działań.

Ćwiczenia złożone

Rodzaj ćwiczeń jakie wykonujemy podczas treningu np. pompka, czy też przysiad, angażują do pracy jednocześnie kilka grup mięśniowych.

Mniej kontuzji, więcej możliwości

Ćwiczenia z wykorzystaniem własnej masy ciała sprawiają, że ten rodzaj treningu siłowego jest mniej kontuzyjny, niż zajęcia na siłowni oraz może je wykonywać każdy, niezależnie od płci, wieku, czy stopnia swojej sprawności fizycznej.

Szybki wzrost siły mięśniowej

Dzięki regularnym treningom, siła mięśni oraz ich estetyka, stanął się szybko zauważalne.

Spalanie tkanki tłuszczowej

Wykonanie wielu rozmaitych ćwiczeń podczas jednej jednostki treningowej, pozwoli nam w bardzo szybkim tempie spalić zbędne kilogramy.

Kształtuje mięśnie, równowagę, zwinność, siłę i koordynację.

Miejsce treningu?

Podczas sezonu pogodowego możemy ćwiczyć pod gołym niebem na placu do „Street Workout'u” np. w centrum Tychów. W razie niepogody, braku sezonu lub Twoich preferencji - wybierzmy się na siłownie, które dysponują odpowiednim wyposażeniem. Mam możliwość przeprowadzenia z Tobą zajęć przynajmniej w dwóch takich klubach sportowych!

ZAINTERESOWANY/A WSPÓŁPRACĄ? Daj znać!

    Omówmy szczegóły, zadzwoń lub napisz!

    (+48) 536 251 284

    Konsultacja przed rozpoczęciem współpracy jest BEZPŁATNA! Cena treningów indywidualnych jest uzależniona od wybranego pakietu oraz miejsca treningów (klub/siłownia, plener).


    Zapisz się do newslettera!

    Dzięki temu pozostaniesz na bieżąco m.in. w sprawach : nowości w e-sklepie, rozbudowie moich usług, promocjach, organizowanych akcjach, wolnych miejscach na współpracę, etc.