Dieta Idealna!, Smaczna i prosta, Szybka i lekka, Dla Każdego!, Sprawdź Sam!

Zapraszam do profesjonalnej współpracy

Zrzuć zbędne kilogramy!

Skutecznie i bezpowrotnie zrzuć zbędne i szkodliwe zdrowiu kilogramy, w postaci nadprogramowej tkanki tłuszczowej.

Zbuduj jakościową masę mięśniową!

Nierozłącznym procesem by uzyskać ten efekt jest połączenie : stymulacji mięśniowej oraz dopasowanego sposobu odżywiania. Proces redukcji tkanki tłuszczowej oraz budowania masy mięśniowej znam z autopsji, więc przychodząc do mnie po takie efekty - przychodzisz do praktyka tych procesów!

Uporządkuj temat odżywiania!

Nauczę Cię świadomości wyboru i kompozycji posiłków, wyrobię w Tobie nawyki, przekażę wiedzę, dzięki czemu (od)zyskasz zdrowie, kondycję, energię i samopoczucie.

Poprawię Twoje wyniki sportowe!

Odżywianie w procesie treningowym, jest pomijane najczęściej. Potrzebujesz odpowiednio, skomponowanego sposobu odżywiania organizmu, by pozwolić mu lepiej funkcjonować i zaliczać postęp na tle sportowym!

Idealna „DIETA” to taka, którą JESTEŚ W STANIE utrzymać cały czas. Wkomponowana w Twój tryb życia, bez wyrzeczeń i zakazanych produktów. Dopasowana do Ciebie.

Andrzej Kowalczyk

Stawiam na profesjonalizm!

Korzystam z najbardziej zaawansowanych narzędzi ewidencyjnych i pomiarowych, do prowadzenia swoich podopiecznych. Pomiarów dokonujemy za pomocą analizatora składu ciała Tanita MC-580, wraz z dedykowanym oprogramowaniem. Do układania jadłospisów i prowadzenia pacjentów, korzystam z najbardziej profesjonalnej platformy dla dietetyków – DIETETYKPRO

Inwestuj w siebie!

Metamorfoza sylwetki, poprawa zdrowia, samopoczucia i edukacja, to nic innego jak taki krok, do którego bardzo Cię zachęcam.

Zmień sposób odżywiania!

Taka transformacja wniesie do Twojej codzienności więcej: zdrowia, satysfakcji, oszczędności czasu i pieniędzy, lepsze samopoczucie i organizację, więcej smaku, różnorodności i energii do działania.

Jak wygląda współpraca i ile kosztuje?

Spotkanie i wywiad

Zapraszam do mnie na kawę, bądź zaproś mnie do siebie - przyjadę!

Analizy składu ciała

Za pomocą analizatora Tanita, który określi m.in.: tkankę tłuszczową, mięśniową, nawodnienie, wiek metaboliczny, spoczynkowe zapotrzebowanie energetyczne.

Odbędziemy rozmowę

Przeprowadzimy pełen wywiad żywieniowy. Zadam Ci pytania, które pozwolą mi dostosować dietę do Ciebie, a nie Ciebie do diety.

Ocenię Twój sposób żywienia

Na postawie dzienniczka żywieniowego, ocenie Twój dotychczasowy sposób odżywiania, bym : poznał Twoje preferencje, przyzwyczajenia, praktyki kulinarne ale również trafniej wychwycił niedobory odżywcze i jeszcze lepiej dopasował jadłospis!

Ustalimy Twój cel!

Doradzę i pomogę Ci określić najlepszy kierunek do niego. Możesz liczyć na moje doświadczenie, zaangażowanie, wiedzę i zdrowy rozsądek.

Ocenimy Twoje możliwości

Dobierzemy najlepszą formę aktywności dla Ciebie. Zgodną z Twoimi preferencjami, możliwościami fizycznymi oraz możliwościami czasowymi. Spacer? Joga? Jogging? Łyżwy? Siłownia? - liczy się to, co Ty lubisz i chcesz uzyskać!

Elastyczny jadłospis

Po spotkaniu otrzymasz różnorodny, niezwykle elastyczny i dopasowany do Ciebie i Twoich celów jadłospis. Jadłospis podczas współpracy będziemy aktualizować w nazywaniu do Twoich postępów oraz Twoich potrzeb rotacji smaku - chęci wkomponowania w niego zmian potraw. Na start otrzymasz aż 25-35 RÓŻNYCH propozycji posiłków, którymi możesz dowolnie żonglować, adekwatnie do możliwości i potrzeb danego dnia

Dostęp do DIETETYKPRO

Otrzymasz login i hasło do swojego panelu pacjenta, gdzie znajdziesz m.in.: swój jadłospis, listę zakupów itd.

Podczas współpracy

Zapewniam: Stały kontakt. Cotygodniową analizę Twojej wagi i pomiarów. Comiesięczne spotkanie i ponowne pomiary na analizatorze.

Każdy mierzy się z innym celem oraz startuje z innego pułapu!

Podczas spotkania wspólnie ustalimy, który wariant współpracy będzie dla Ciebie najlepszy:

Współpraca 3 Miesiące

1099 PLN

Współpraca 6 Miesięcy

1885 PLN

Istnieje możliwość innej formy współpracy, przykładowo:

Zdalne prowadzenie dietetyczne!

Zakres współpracy identyczny jak stacjonarny, z wyjątkiem pomiarów na analizatorze składu ciała.

Jednorazowa konsultacja!

Na której dokonamy analizy składu ciała, wyliczymy Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, przeanalizujemy obecne odżywianie.

Wykład/prelekcja w Twojej firmie!

Dla Twoich pracowników- dotyczącą najważniejszych zasad odżywiania, podczas której możemy również dokonać analizy składu ciała Twoich pracowników i przeprowadzić konsultację kierunkową.

Dokonanie analizy składu ciała

Dokonanie analizy składu ciała i udostępnienie wyników na Twoją skrzynkę e-mail.

Chętnie przedstawię ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Wycenę konkretnego zakresu dodatkowych usług ustalimy indywidualnie - skontaktuj się ze mną.

    Zapisz się do newslettera!

    Dzięki temu pozostaniesz na bieżąco m.in. w sprawach : nowości w e-sklepie, rozbudowie moich usług, promocjach, organizowanych akcjach, wolnych miejscach na współpracę, etc.